Wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych wzór

17 

Dofinansowanie studiów to możliwość, ale nie obowiązek pracodawcy. Pracownik, który chce dalej się kształcić, może skierować do przełożonego wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych, jednak pracodawca nie musi zgadzać się na udzielenie mu takiej formy pomocy. Aby przekonać pracodawcę do zainwestowania w rozwój pracownika, należy odpowiednio uzasadnić swoją prośbę o dofinansowanie. 

Pismo w takiej sprawie warto przygotować w oparciu o nasz gotowy do uzupełnienia wzór wniosku o dofinansowanie studiów podyplomowych. Prośba powinna określać zakres oczekiwanej pomocy, czyli to, co pracodawca miałby dla pracownika finansować – czesne, podręczniki, dojazd na uczelnię, zakwaterowanie. Bardzo istotne jest też wskazanie pracodawcy korzyści płynących z takiego rozwiązania.

Studia podyplomowe, które pracodawca miałby współfinansować, muszą być związane z pracą, którą na co dzień świadczy pracownik w danym zakładzie. Wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych przez pracodawcę może wskazywać wtedy na korzyści w postaci posiadania lepiej wykształconego pracownika. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wniosku o dofinansowanie studiów podyplomowych, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-dofinansowanie-studiow-podyplomowych-wzor
Wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych wzór
17