Rezygnacja ze studiów UŚ – wzór

17 

Uniwersytet Śląski to jedna z najszybciej rozwijających się uczelni w Polsce. Niestety, niektórzy studenci zmuszeni są zrezygnować z dalszej nauki na jednym z jej wydziałów. Zdarza się również, że samodzielnie podejmują taką decyzję, a wtedy konieczne jest złożenie formalnej rezygnacji ze studiów UŚ.

Taka rezygnacja to nic innego, jak oświadczenie woli studenta. Na podstawie takiego oświadczenia dziekan wydaje decyzję o skreśleniu studenta z listy. Dokument można przygotować w oparciu o wzór rezygnacji ze studiów UŚ, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami. Można też postarać się o uzasadnienie podjętej decyzji. 

Rezygnacja ze studiów UŚ musi przyjmować formę pisemną. Dokument należy złożyć w dziekanacie danego wydziału osobiście lub za pośrednictwem poczty. W piśmie muszą zostać zawarte wszystkie dane osobowe i identyfikacyjne studenta. 

O formalnej rezygnacji ze studiów UŚ warto pamiętać zwłaszcza w przypadku, kiedy student płaci za studia czesne. Jeśli taka rezygnacja nie wpłynie do dziekanatu, opłaty nadal będą naliczane, a student narazi się na duże straty finansowe. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór rezygnacji ze studiów UŚ, który pobierzesz poniżej:

Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów UŚ – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-us-wzor
Rezygnacja ze studiów UŚ - wzór
17