Rezygnacja ze studiów UAM – wzór

17 

Uniwersytet Adama Mickiewicza to uniwersytet publiczny. Aby z niego zrezygnować, należy złożyć stosowne oświadczenie w dziekanacie wydziału. Pismo rezygnacja ze studiów UAM adresuje się do dziekana, który na tej podstawie wydaje decyzję o wykreśleniu studenta z listy. Podjęcie takich działań jest szczególnie istotne, jeśli student chce zmienić uczelnię lub gdy studiuje zaocznie, czyli ponosi opłaty za czesne.

Pismo rezygnacyjne warto przygotować w oparciu o dedykowany wzór rezygnacji ze studiów UAM. Dokument uwzględnia wszystkie niezbędne dane studenta, a także miejsce na ewentualne uzasadnienie. Korzystnie jest sporządzić je w przypadku, gdy student planuje jeszcze kiedyś wrócić na uczelnię.

Warto pamiętać, że rezygnacja ze studiów UAM musi przyjmować formę pisemną i powinna zostać złożona w dziekanacie osobiście lub listownie. Istotne jest również uzyskanie potwierdzenia wniesienia takiego dokumentu – zwłaszcza w przypadku, kiedy student płaci za studia i chce uniknąć dalszego naliczania opłat. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór rezygnacji ze studiów UAM, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów UAM – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-uam-wzor
Rezygnacja ze studiów UAM - wzór
17