Wzór rezygnacji ze stanowiska brygadzisty

17 

Rezygnacja ze stanowiska brygadzisty to prośba o przywrócenie na poprzednie stanowisko, inaczej prośba o anulowanie awansu. Pracownik składa takie pismo do swojego pracodawcy. Najczęściej jest ono uzasadnione niespełnionymi oczekiwaniami pracownika odnośnie pracy na wyższym stanowisku. Decyzja o rezygnacji może wynikać także ze stresu, nadmiaru obowiązków czy zbyt dużej odpowiedzialności, jaka wiąże się z pracą na stanowisku brygadzisty.

Jeśli pracownik wypełni wzór rezygnacji ze stanowiska brygadzisty, musi zadbać o jego staranne uzasadnienie. To od użytych argumentów zależeć będzie, jak pracodawca rozpatrzy takie pismo. Przełożony nie ma natomiast obowiązku wyrażenia zgody na degradację pracownika. Jeśli nie zaakceptuje rezygnacji, pracownik musi kontynuować pracę lub złożyć wypowiedzenie.

Rezygnacja ze stanowiska brygadzisty może odbywać się na dwa sposoby: poprzez złożenie wypowiedzenia z propozycją zawarcia nowej umowy lub poprzez zawarcie porozumienia zmieniającego, czyli aneksu do umowy o pracę. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór rezygnacji ze stanowiska brygadzisty”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-rezygnacji-ze-stanowiska-brygadzisty
Wzór rezygnacji ze stanowiska brygadzisty
17