Rezygnacja ze szkoły ŻAK – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Szkoły ŻAK to szkoły prywatne dla osób dorosłych. Nauka w takich placówkach odbywa się na podstawie umowy o kształcenie i nie jest obowiązkowa. W związku z tym rezygnacja ze szkoły ŻAK jest możliwa w każdym czasie. Warto pamiętać jednak, że termin złożenia rezygnacji będzie miał wpływ na kwestie związane z rozliczaniem opłat za czesne. 

Rezygnacja ze szkoły ŻAK musi przyjmować formę pisemną. Takie wypowiedzenie umowy nie wymaga jednak uzasadnienia. Pismo można przygotować w oparciu o nasz wzór rezygnacji ze szkoły ŻAK, wypełniając druk odpowiednimi informacjami. Dokument składa się w sekretariacie placówki. Warto dopilnować przy tym uzyskania potwierdzenia złożenia rezygnacji wraz z datą przyjęcia dokumentów. 

Możliwość złożenia rezygnacji ze szkoły prywatnej nie oznacza, że wypowiedzenie umowy nie będzie wiązało się z żadnymi konsekwencjami. W większości przypadków słuchacz zobowiązany będzie do zachowania okresu wypowiedzenia i ponoszenia opłat za ten okres, nawet jeśli nie będzie wtedy uczęszczać do szkoły i pobierać nauki.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Rezygnacja ze szkoły ŻAK – wzór

  1. Lidia W.

    Ok, bardzo dziękuję za pomoc!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-szkoly-zak-wzor
Rezygnacja ze szkoły ŻAK - wzór
17