Rezygnacja ze szkoły oficerskiej – wzór

17 

Rezygnację ze szkoły oficerskiej można złożyć w dowolnym momencie. Warto pamiętać jednak, że rezygnacja z dalszego kształcenia w takiej szkole wiąże się z obowiązkiem zwrotu kosztów poniesionych na szkolenie, wyżywienie i zakwaterowanie. Obowiązek zwrotu dotyczy zarówno osób wydalonych ze szkoły oficerskiej, jak i tych, które rezygnują z niej z własnej woli.

Należy wiedzieć, że rezygnacja musi przyjmować formę pisemną. Można przygotować ją w oparciu o nasz gotowy do wypełnienia wzór rezygnacji ze szkoły oficerskiej, który uwzględnia wszystkie niezbędne elementy formalne. Pismo należy kierować do Szefa Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji. Uzasadnienie rezygnacji nie jest obowiązkowe, ale warto o nie zadbać, gdyż osoba rezygnująca ze szkolenia może złożyć równolegle wniosek o umorzenie zwrotu kosztów.

Pisemna rezygnacja ze szkoły oficerskiej powinna zawierać podstawowe dane żołnierza, który rezygnuje ze szkolenia, a także jego czytelny podpis. Po przyjęciu pisma i jego pozytywnym rozpatrzeniu osoba rezygnująca ze szkoły musi jeszcze rozliczyć się ze szkołą, aby móc odzyskać swoje dokumenty.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze szkoły oficerskiej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-szkoly-oficerskiej-wzor
Rezygnacja ze szkoły oficerskiej - wzór
17