Rezygnacja ze szkoły Cosinus – wzór

17 

Cosinus jest szkołą prywatną dla osób dorosłych. Nauka w takiej szkole odbywa się na podstawie umowy o kształcenie zawartej między uczniem (słuchaczem) a placówką. Dzięki temu rezygnacja ze szkoły Cosinus jest możliwa w każdym czasie – wystarczy wypowiedzieć w tym celu umowę zawartą z Cosinusem. 

Wypowiedzenie umowy zawartej ze szkołą prywatną może wiązać się z obowiązkiem zachowania okresu wypowiedzenia, a tym samym z koniecznością poniesienia opłat za czesne za te miesiące, kiedy słuchacz nie będzie już aktywnie uczestniczył w zajęciach. Najlepiej więc złożyć rezygnację ze szkoły Cosinus jak najwcześniej przed rozpoczęciem kolejnego semestru.

Rozwiązanie umowy ze szkołą dla dorosłych musi odbywać się na piśmie. Wypowiedzenie można sporządzić w oparciu o nasz wzór rezygnacji ze szkoły Cosinus, wypełniając druk odpowiednimi danymi i własnym podpisem. Dokument należy złożyć w sekretariacie szkoły, uzyskując potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia z datą, od której liczony będzie okres wypowiedzenia.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze szkoły Cosinus – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-szkoly-cosinus-wzor
Rezygnacja ze szkoły Cosinus - wzór
17