Wypowiedzenie umowy ŻAK – wzór

17 

Nauka w szkołach dla dorosłych jest dobrowolna i odbywa się na podstawie zawartej ze słuchaczem umowy o kształcenie. Jeśli więc słuchacz chce zrezygnować ze szkoły ŻAK, powinien złożyć w tej sprawie stosowne oświadczenie woli – wypowiedzenie umowy ŻAK.

Dokument można wnieść osobiście lub przesłać listem poleconym. Warto pamiętać przy tym o uzyskaniu potwierdzenia wypowiedzenia umowy oraz o odebraniu z placówki swoich dokumentów, zwłaszcza świadectwa. 

Z reguły, wypowiedzenie umowy ŻAK będzie wiązało się z koniecznością zachowania określonego w umowie okresu wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia może trwać do kilku miesięcy, a w tym czasie słuchacz zobowiązany jest ponosić koszty opłat za czesne nawet w przypadku, kiedy nie będzie już uczęszczał na zajęcia. 

Oświadczenie o rezygnacji słuchacz może przygotować w oparciu o wzór wypowiedzenia umowy ŻAK. Dokument nie wymaga uzasadnienia, ale musi zawierać niezbędne dane osobowe słuchacza, a także oświadczenie woli o wypowiedzeniu umowy wraz z terminem zakończenia współpracy z placówką. 

Gotowy wzór wypowiedzenia umowy ŻAK pobierzesz poniżej:

Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy ŻAK – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-zak-wzor
Wypowiedzenie umowy ŻAK - wzór
17