Rezygnacja ze studiów PP – wzór

17 

Chociaż Politechnika Poznańska to jedna z lepszych uczelni w kraju, wielu studentów podejmuje decyzję o rezygnacji z dalszego kształcenia na jej wydziałach. Powodem może być zmiana życiowych planów czy konieczność podjęcia pracy na pełen etat. Jednak niezależnie od przyczyny, taka rezygnacja ze studiów PP zawsze musi przyjmować formę pisemną.

Wzór rezygnacji ze studiów PP ułatwia sporządzenie stosownego oświadczenia woli, które należy złożyć w dziekanacie. Pismo zaadresowane jest do dziekana, który podejmuje decyzję o skreśleniu studenta z listy. Dokument musi zawierać więc szereg niezbędnych danych osobowych i identyfikacyjnych studenta. Niekiedy warto zadbać także o jego uzasadnienie. 

Oficjalna rezygnacja ze studiów PP jest istotna, jeśli student zmienia uczelnię oraz gdy płaci na niej czesne. Jeśli nie złoży takiej rezygnacji, opłaty nadal będą naliczane, dlatego warto dopełnić tego obowiązku i uzyskać potwierdzenie złożenia rezygnacji wraz z datą przyjęcia dokumentów przez dziekanat. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór rezygnacji ze studiów PP, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów PP – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-pp-wzor
Rezygnacja ze studiów PP - wzór
17