Rezygnacja ze studiów UW – wzór

17 

Dostanie się na Uniwersytet Warszawski jest marzeniem wielu absolwentów szkół średnich. Czasami zdarza się jednak, że student musi z nich zrezygnować. Rezygnacja ze studiów UW może być spowodowana złym stanem zdrowia, problemami prywatnymi, brakiem środków na opłacanie czesnego czy po prostu zmianą planów życiowych.

Warto pamiętać jednak, że po podjęciu takiej decyzji, trzeba dopełnić formalności i złożyć stosowne oświadczenie woli w dziekanacie swojego wydziału. Pismo można przygotować w oparciu o wzór rezygnacji ze studiów UW, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami, opcjonalnie również uzasadnieniem. 

Na podstawie pisemnej rezygnacji ze studiów UW, dziekan, do którego adresowane jest pismo, wydaje decyzję o skreśleniu studenta z listy. Dopiero od tego momentu student oficjalnie przestaje być studentem danej uczelni, a ta nie może już naliczać obciążających go opłat za czesne. Z tego względu o formalną rezygnację z uczelni powinni zadbać przede wszystkim studenci uczący się zaocznie, ale także ci, którzy planują zmienić uniwersytet. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór rezygnacji ze studiów UW, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów UW – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-uw-wzor
Rezygnacja ze studiów UW - wzór
17