Rezygnacja ze studiów UJ – wzór

17 

Uniwersytet Jagielloński to jedna z najlepiej znanych uczelni w Polsce, dlatego rezygnacja z nauki na takim uniwersytecie to stosunkowo rzadkie zjawisko. Czasami jednak studenci podejmują decyzję o odejściu z UJ między innymi z powodu prywatnych problemów, zmiany planów życiowych czy podjęcia pracy na pełen etat. W każdym przypadku konieczna jest formalna rezygnacja ze studiów UJ, czyli oświadczenie woli studenta, które wnosi się do odpowiedniego dziekanatu. 

Do przygotowania takiego pisma można wykorzystać wzór rezygnacji ze studiów UJ, uwzględniający wszystkie niezbędne elementy takiego dokumentu. Student podaje w nim swoje dane osobowe, numer albumu, kierunek studiów i inne niezbędne dane identyfikacyjne. Opcjonalnie, może postarać się również o uzasadnienie swojej decyzji. 

Rezygnacja ze studiów UJ kierowana jest do dziekana, który wydaje decyzję o wykreśleniu studenta z listy. Dopełnienie tej formalności jest bardzo ważne – zwłaszcza, jeśli student opłaca czesne za naukę na uczelni.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór rezygnacji ze studiów UJ, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów UJ – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-uj-wzor
Rezygnacja ze studiów UJ - wzór
17