Rezygnacja ze studiów WSB wzór

17 

WSB – Wyższe Szkoły Bankowe – to szkoły prywatne, w których nauka odbywa się na podstawie zawartej ze studentem umowy o kształcenie. Z tego względu rezygnacja ze studiów WSB to nic innego jak wypowiedzenie umowy o kształcenie zawartej z placówką. Taka rezygnacja musi przyjmować formę pisemną. Należy złożyć ją na ręce dziekana. 

Rezygnacja ze studiów WSB może zostać złożona w każdym czasie. Warto jednak złożyć stosowne pismo w odpowiednim terminie tak, aby uniknąć ponoszenia opłat za kolejny okres rozliczeniowy, czyli najlepiej przed rozpoczęciem nowego semestru. 

Należy pamiętać, że pisemne wypowiedzenie umowy zawartej ze szkołą jest kluczowe w przypadku, kiedy nauka pobierana jest odpłatnie. Pismo można przygotować w oparciu o nasz wzór rezygnacji ze studiów WSB, aby upewnić się, że wypowiedzenie będzie skuteczne, a umowa ulegnie rozwiązaniu wraz z upływem okresu wypowiedzenia, liczonego od momentu wpłynięcia pisma do sekretariatu.

Warto dopilnować przy tym, aby szkoła wydała rezygnującemu potwierdzenie wypowiedzenia umowy wraz z datą, ponieważ taki dokument pełni istotną rolę dowodową w kontekście rozliczania opłat za studia. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów WSB wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-wsb-wzor
Rezygnacja ze studiów WSB wzór
17