Rezygnacja ze studiów UEP – wzór

17 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu to jedna z najlepszych publicznych szkół wyższych w kraju. Jeśli student chce zrezygnować z nauki na tej uczelni, musi złożyć stosowne oświadczenie woli na piśmie. Rezygnacja ze studiów UEP powinna zostać zaadresowana do dziekana i złożona w odpowiednim dziekanacie.

Prawidłowo sporządzona rezygnacja z dalszego kształcenia jest niezbędna, aby dziekan mógł wydać decyzję o skreśleniu studenta z listy. Pismo można przygotować w oparciu o gotowy wzór rezygnacji ze studiów UEP. Druk wystarczy wypełnić swoimi danymi osobistymi, ewentualnie również uzasadnieniem podjętej decyzji. 

O formalnej rezygnacji ze studiów UEP warto pamiętać szczególnie wtedy, kiedy student studiuje zaocznie i opłaca czesne. Bez takiej rezygnacji opłaty nadal będą naliczane. Jak natomiast uzasadnić rezygnację z uczelni? Najczęściej studenci rezygnują z uczelni ze względu na zmianę życiowych planów czy chęć podjęcia pracy zarobkowej. Warto pamiętać jednak, że uzasadnienie nie jest niezbędnym elementem takiego pisma.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór rezygnacji ze studiów UEP, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze studiów UEP – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-ze-studiow-uep-wzor
Rezygnacja ze studiów UEP - wzór
17