Przykładowe uzasadnienie wniosku o medal za długoletnią służbę

(1 opinia klienta)

17 

Wniosek o medal za długoletnią służbę wypełnia z reguły przełożony funkcjonariusza. W podaniu musi znaleźć się między innymi data rozpoczęcia pracy przez kandydata do odznaczenia, a także wskazanie ogólnego stażu pracy.

Pismo nie może obyć się także bez uzasadnienia. Wniosek o nadanie medalu za długoletnią służbę wyższego stopnia przedstawia się nie wcześniej niż po upływie 10 lat od ostatniego nadania.

Uzasadnienie wniosku o medal za długoletnią służbę powinno prezentować konkretne dokonania kandydata, adekwatne do odznaczenia. Należy unikać w nim ogólnikowych stwierdzeń, opisywania przebiegu kariery zawodowej czy nawiązywania do cech osobowości kandydata. Pełnione funkcje zawodowe i społeczne są istotne w uzasadnieniu tylko wtedy, kiedy dokonania kandydata są z nimi związane. 

Osiągnięcia kandydata do medalu prezentowane w uzasadnieniu powinny być określone w czasie. Nie mogą też dotyczyć zasług z okresu sprzed nadania ostatniego odznaczenia. Dawne zasługi można przytoczyć jedynie w przypadku, kiedy kandydat otrzymuje nagrodę po raz pierwszy. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór uzasadnienia wniosku o medal za długoletnią służbę, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Jak uzasadnić wniosek o nadanie Medalu za długoletnią służbę? nie jest to łatwe zadanie, dlatego postanowiliśmy przygotować przykładowe uzasadnienie wniosku o medal za długoletnią służbę, w dokumencie znajduje się kilka przykładów, które można wykorzystać do sporządzenia swojego własnego uzasadnienia.

1 opinia dla Przykładowe uzasadnienie wniosku o medal za długoletnią służbę

  1. Błażej Sucharski

    dokument dostępny do pobrania zaraz po opłaceniu, pozdrawiam! oceniam na 5!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przykladowe-uzasadnienie-wniosku-o-medal-za-dlugoletnia-sluzbe
Przykładowe uzasadnienie wniosku o medal za długoletnią służbę
17