Wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania socjalnego – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Mieszkania socjalne przydzielane są osobom najbardziej potrzebującym, jednak ich ilość jest ograniczona, dlatego nawet ci, którzy znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, muszą czekać na swoją kolej, czyli za zwolnienie lokalu przez jednego z obecnych najemców.

Aby zmienić miejsce w kolejce oczekujących na korzystniejsze, można wnieść wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania socjalnego. W takim piśmie należy powołać się na pogorszenie swojej sytuacji w stosunku do momentu, w którym podanie o przydział mieszkania składane było po raz pierwszy. 

Uzasadnieniem wniosku o przyspieszenie przydziału mieszkania socjalnego będzie pogorszenie sytuacji finansowej czy życiowej wnioskodawcy. Może on powołać się na fakt zwolnienia z pracy, utraty świadczeń, pogorszenia stanu zdrowia, urodzenia dziecka i wiele innych.

Każdy wniosek tego typu rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego warto postarać się o to, aby jego uzasadnienie było jak najdokładniejsze oraz aby zostało poparte wartościowym materiałem dowodowym.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o przyspieszenie przydziału mieszkania socjalnego, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

1 opinia dla Wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania socjalnego – wzór

  1. Wniosek

    ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-przyspieszenie-przydzialu-mieszkania-socjalnego-wzor
Wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania socjalnego - wzór
17