Wzór podania o przyspieszenie operacji kolana

17 

Pacjenci rzadko zdają sobie sprawę z możliwości przyspieszenia planowanej operacji. Warto wiedzieć jednak, że raz dokonana kwalifikacja przypadków może zostać ponowiona, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Zatem w sytuacji, kiedy stan zdrowia pacjenta gwałtownie się pogarsza, powinien on rozważyć możliwość złożenia podania o przyspieszenie operacji, nawet jeśli jest to na przykład operacja kolana (nie operacja ratująca życie). 

Pismo do dyrektora szpitala z prośbą o przyspieszenie operacji kolana ma wskazywać na fakt gwałtownego, znaczącego pogorszenia stanu zdrowia. W przypadku tego typu operacji wskazaniem do jej wcześniejszego wykonania może być między innymi nasilający się ból brak reakcji na leki i rehabilitację, a także trudności w poruszaniu się i brak możliwości zarobkowania.

Każdy pacjent leczony w ramach NFZ powinien pamiętać również, że jeśli podanie o przyspieszenie operacji kolana nie przyniesie pożądanego rezultatu, to choremu zawsze wolno jest zmienić kolejkę oczekujących. Może więc zapisać się do innego szpitala, jeżeli w innej placówce operacja zostanie wykonana szybciej. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór podania o przyspieszenie operacji kolana, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór podania o przyspieszenie operacji kolana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-podania-o-przyspieszenie-operacji-kolana
Wzór podania o przyspieszenie operacji kolana
17