Podanie o przyspieszenie operacji endoprotezy – wzór

17 

Czas oczekiwania na operację endoprotezy (sztucznego stawu biodrowego) może wynosić od kilku miesięcy nawet do kilku lat. Warto wiedzieć zatem, że każdy pacjent ma prawo wystąpienia z wnioskiem o przyspieszenie planowanego terminu zabiegu.

Zasadniczo, pacjenci kwalifikowani do zabiegów dzieleni są na dwie grupy: przypadki pilne i przypadki stabilne. Jeśli stan zdrowia pacjenta znacząco się pogarsza, może on złożyć do dyrektora szpitala podanie o przyspieszenie operacji endoprotezy. 

Aby pismo zostało rozpatrzone pozytywnie, wniosek musi zawierać stosowne uzasadnienie. W podaniu o przyspieszenie operacji endoprotezy należy napisać, że stan zdrowia chorego gwałtownie i znacząco się pogarsza.

Argumentami przemawiającymi za przyspieszeniem terminu operacji mogą być: brak reakcji na leki przeciwbólowe, brak reakcji na ćwiczenia i rehabilitację, trudności w poruszaniu się uniemożliwiające wykonywanie pracy zarobkowej.

Warto pamiętać, że w odpowiedzi na podanie o przyspieszenie operacji endoprotezy pacjent może zostać poddany ponownym badaniom, które pozwolą ustalić jego aktualny stan zdrowia. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór podania o przyspieszenie operacji endoprotezy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przyspieszenie operacji endoprotezy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przyspieszenie-operacji-endoprotezy-wzor-przyklad
Podanie o przyspieszenie operacji endoprotezy - wzór
17