Pismo o nawiązanie współpracy – wzór

17 

Zaproszenie do współpracy czy propozycja współpracy to nic innego, jak pismo ofertowe. Obecne przepisy dosyć restrykcyjnie podchodzą jednak do tematu przesyłania niezamówionej informacji handlowej, dlatego sporządzając taki dokument, warto kierować się pewnymi zasadami. 

Pismo o nawiązanie współpracy nie może przedstawiać oferty w sposób bezpośredni. Może natomiast zachęcać do zapoznania się z nią. Co ważne, propozycja współpracy zawsze powinna zostać dostosowana do odbiorcy.

Wynika to z faktu, że masowo przesyłane takie same wiadomości najczęściej są traktowane jako SPAM. Korzystnie jest także komponować takie treści w sposób, który pozwoli zaintrygować odbiorcę. 

Przygotowując pismo z propozycją współpracy, warto unikać ogólników. Należy pilnować też, aby wiadomość była jak najkrótsza – dzięki czemu będzie można przeczytać ją w kilkadziesiąt sekund. Każde pismo o nawiązanie współpracy powinno składać się z następujących elementów: przedstawienia firmy, wyjaśnienia jej wyjątkowości, zachęcenia do podjęcia konkretnego działania. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór pisma o nawiązanie współpracy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pismo o nawiązanie współpracy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pismo-o-nawiazanie-wspolpracy-wzor
Pismo o nawiązanie współpracy - wzór
17