Zaproszenie do współpracy – wzór

17 

Rozpoczęcie rozmowy biznesowej jest dzisiaj trudniejsze niż dawniej z uwagi na restrykcje dotyczące przesyłania niezamówionej informacji handlowej. Firmy nadal mogą przesyłać jednak pisemne zaproszenia do współpracy, jeśli nie stanowią one bezpośredniego przedstawienia oferty, a jedynie zachęcają do samodzielnego zapoznania się z nią.

Każda propozycja współpracy powinna składać się z trzech elementów: przedstawienia firmy, wyjaśnienia, dlaczego jest ona wyjątkowa (dlaczego to właśnie z nią warto nawiązać współpracę), a także z zachęty do podjęcia konkretnego działania.

Nie oznacza to jednak, że każde zaproszenie do współpracy ma wyglądać dokładnie tak samo. Wręcz przeciwnie – pisma tego typu powinny być maksymalnie spersonalizowane i dostosowane do odbiorcy. Przesyłanie identycznych informacji do każdego potencjalnego kontrahenta zostanie potraktowane jako spam. 

Zaproszenie do współpracy należy komponować więc tak, aby było intrygujące, sprawiało wrażenie jedynego w swoim rodzaju, a przy tym pozostawało bardzo krótkie – najlepiej jeśli składa się z około 10 zdań. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór zaproszenia do współpracy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaproszenie do współpracy – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaproszenie-do-wspolpracy-wzor-przyklad-pdf-doc
Zaproszenie do współpracy - wzór
17