Wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej

(1 opinia klienta)

17 

Kiedy kursant zakończy zajęcia praktyczne i teoretyczne, a także zaliczy egzamin z wynikiem pozytywnym, może oczekiwać wydania mu zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej.Taki certyfikat oficjalnie potwierdza odbycie szkolenia i może zostać przedstawiony pracodawcy.

Co istotne, zaświadczenie tego typu nie jest wydawane bezterminowo. Wynika to z faktu, że wiedzę z zakresu pierwszej pomocy należy regularnie „odświeżać”. Raz opanowane umiejętności, które nie są wykorzystywane na co dzień – szybko bowiem zanikają. 

Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej powinno zawierać elementy określone w treści Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Elementy te to między innymi temat kursu, wymiar godzin szkolenia, termin ukończenia kursu i zaliczenia egzaminu końcowego, dane jednostki, która przeprowadzała szkolenie i egzamin. Prawdziwość certyfikatu potwierdza natomiast pieczęć placówki i podpis osoby do tego uprawnionej. 

Warto pamiętać również, że zaświadczenie o ukończeniu kursu jest imienne, zatem powinno zawierać dane osobowe kursanta, w tym numer PESEL i datę oraz miejsce urodzenia. Każdy certyfikat musi posiadać też swój indywidualny numer. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej

  1. Karolina Zawadzka

    ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-zaswiadczenia-o-ukonczeniu-kursu-pierwszej-pomocy-przedmedycznej
Wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej
17