Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy wzór

17 

Kurs pierwszej pomocy musi odbywać obowiązkowo między innymi nauczyciel przedszkola czy żłobka. Po odbyciu wszystkich zajęć praktycznych i teoretycznych, a także po zaliczeniu egzaminu końcowego z wynikiem pozytywnym, kursant powinien otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy.

Taki certyfikat jest ważny jedynie w przypadku, kiedy zostaje wystawiony przez lekarza, ratownika medycznego lub pielęgniarkę. Najczęściej jego ważność określona jest czasowo – zwykle na okres 3 lat. 

Zgodnie z przepisami, zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy musi uwzględniać szereg niezbędnych elementów formalnych. Dokument powinien wskazywać na tematykę kursu, liczbę godzin zajęć praktycznych i teoretycznych, a także na dane jednostki przeprowadzającej kurs i wystawiającej dokument.

Zaświadczenie jest też imienne, dlatego musi zawierać dane osobowe kursanta, w tym numer PESEL i miejsce urodzenia. Aby dokument był ważny, podmiot wystawiający certyfikat powinien opatrzyć go swoją pieczęcią i podpisem osoby uprawnionej. Zaświadczenia tego typu muszą posiadać także swój własny numer identyfikacyjny.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaswiadczenie-o-ukonczeniu-kursu-pierwszej-pomocy-wzor
Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy wzór
17