Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wzór DOC + PDF

(1 opinia klienta)

17 

Pisemne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia czy kursu powinno zostać wydane na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r.w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych ( Dz.U z 2019 r. poz.652).

Musi także zawierać szereg wymaganych przepisami elementów, takich jak określenie rodzaju szkolenia, wymiaru godzin nauki czy danych jednostki, która szkolenie przeprowadziła. 

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jest zaświadczeniem imiennym. Dokument zawiera imię i nazwisko kursanta, jego numer PESEL, a także miejsce i datę urodzenia.

Pismo jest ważne, kiedy znajduje się na nim pieczęć jednostki szkoleniowej i podpis osoby uprawnionej. Zaświadczenie powinno posiadać swój indywidualny numer, umożliwiający jego identyfikację. 

Warto pamiętać, że zaświadczenie o ukończeniu szkolenia może – choć nie musi – uwzględniać ocenę końcową, jaką kursant uzyskał z egzaminu sprawdzającego. Zaświadczenia zasadniczo wydaje się bowiem po zrealizowaniu wszystkich zajęć i po zaliczeniu egzaminu z wynikiem pozytywnym. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wzór DOC + PDF

  1. Dominika Zawadzka

    bardzo dziękuję wzór pisma, bardzo się przydało.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaswiadczenie-o-ukonczeniu-szkolenia-wzor-doc-pdf
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wzór DOC + PDF
17