Zaświadczenie o wolontariacie wzór

17 

Odbycie wolontariatu może mieć znaczenie dla przyszłego pracodawcy. Fakt odbycia wolontariatu powinien zaś zostać potwierdzony za pomocą zaświadczenia oraz pisemnej opinii o wolontariuszu.

Oba dokumenty mają przyjmować formę pisemną i zgodnie z przepisami powinny zostać zatwierdzone podpisem osoby reprezentującej korzystającego, czyli organizacji organizującej wolontariat.

Zaświadczenie o wolontariacie wydaje się na żądanie wolontariusza. Dokument ma stanowić dowód, że wskazana osoba brała udział w wolontariacie, a także wyjaśniać, na czym ten wolontariat polegał. Należy pamiętać, że korzystający musi wystawić zaświadczenie na wniosek wolontariusza – obowiązek ten nakładają na niego przepisy.

O zaświadczenie o wolontariacie można wnioskować dopiero po jego zakończeniu. Dokument powinien zostać podpisany przez osobę, która sprawowała nadzór nad wolontariuszem.

Zaświadczenie poza podstawowymi elementami tego typu pisma może zawierać także informacje dodatkowe, np. o zadaniach realizowanych przez wolontariusza.

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór zaświadczenia o wolontariacie, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek o wolontariat należy sporządzić w formie pisemnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zaświadczenie o wolontariacie wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaswiadczenie-o-wolontariacie-wzor-przyklad-pdf-doc
Zaświadczenie o wolontariacie wzór
17