Wzór podania o przyspieszenie operacji na biodro

17 

Jak powinna wyglądać prośba o przyspieszenie operacji biodra? Niestety na operację biodra w publicznym szpitalu chory może oczekiwać przez wiele miesięcy. W pierwszej kolejności operowane są bowiem te osoby, które zostały zakwalifikowane jako przypadki pilne.

Pozostali – przypadki stabilne – muszą czekać na swoją kolej, bez względu na wyznaczony termin zabiegu. Warto wiedzieć jednak, że każdy pacjent może wnioskować o przyspieszenie terminu jego operacji. Dotyczy to również zabiegów na biodro. 

Jeśli stan zdrowia chorego gwałtownie się pogarsza, wymaga on przeprowadzenia ponownej kwalifikacji. Silny ból, brak reakcji na leki i rehabilitację to wskazania do zakwalifikowania pacjenta jako przypadek pilny. W takich okolicznościach warto rozważyć możliwość złożenia podania o przyspieszenie operacji na biodro. 

Wniosek o przyspieszenie operacji należy kierować do dyrektora placówki. W uzasadnieniu wniosku trzeba wskazać na argumenty przemawiające za zakwalifikowaniem pacjenta jako przypadek pilny i przyspieszeniem terminu jego operacji.

Jest to rozsądne rozwiązanie z uwagi na fakt, że szybko pogarszający się stan zdrowia może doprowadzić do nieodwracalnych zmian – operacja nie przyniesie wtedy oczekiwanego rezultatu. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór podania o przyspieszenie operacji na biodro, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór podania o przyspieszenie operacji na biodro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-podania-o-przyspieszenie-operacji-na-biodro
Wzór podania o przyspieszenie operacji na biodro
17