Wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania komunalnego wzór

17 

Jak napisać wniosek o przyspieszenie przydziału lokalu mieszkalnego? Oczekiwanie na mieszkanie z zasobów gminy jest niekiedy bardzo długie. Kandydaci, którym szczególnie zależy na skróceniu tego czasu – mogą wystąpić do gminy z wnioskiem o przyspieszenie procesu przydziału lokum. Należy jednak pamiętać, iż pismo takie wymaga przekonującego uzasadnienia.

Rzeczony wniosek musi zawierać wszelkie składowe pisma urzędowego, a więc datę i miejsce sporządzenia, oznaczenie wnioskodawcy i adresata czy tytuł pisma. Jego istotą jest jednak prośba o szybszy przydział lokum oraz uargumentowanie jej ważnymi przyczynami.

Do takowych będzie zaliczać się zmiana sytuacji od momentu wnioskowania o mieszkanie komunalne, czyli np. powiększenie się rodziny, wzrost czynszu lub opłat za obecnie zajmowany lokal, znaczne pogorszenie się stanu technicznego zamieszkiwanej nieruchomości, utrata źródła dochodu albo wystąpienie poważnej choroby u któregoś ze członków gospodarstwa domowego.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o przyspieszenie przydziału mieszkania komunalnego, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania komunalnego wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-przyspieszenie-przydzialu-mieszkania-komunalnego-wzor
Wniosek o przyspieszenie przydziału mieszkania komunalnego wzór
17