Podanie o powtarzanie semestru – wzór

17 

O możliwości powtarzania semestru przez studenta decyduje dziekan wydziału. To do dziekana student powinien skierować więc podanie o powtarzanie semestru. Zasadniczo, uzasadnieniem takiego wniosku może być samo stwierdzenie, że wnioskodawca nie zaliczył przedmiotów w danym semestrze, jednak o ile to możliwe, warto takie pismo uzasadnić dodatkowo za pomocą faktycznych przyczyn niezaliczenia przedmiotów. 

Aby ubiegać się o zgodę dziekana na powtarzanie semestru, student może wypełnić wzór podania o powtarzanie semestru, który został opracowany zgodnie z przyjętymi normami dla pism o charakterze oficjalnym. Wniosek można uzasadnić między innymi złym stanem zdrowia, koniecznością podjęcia pracy zarobkowej czy chorobą osoby bliskiej, nad którą student musiał sprawować opiekę.

Podanie o powtarzanie semestru powinno zostać rozpatrzone w terminie maksymalnie 2 tygodni. Warto złożyć je jednak jak najwcześniej, przed rozpoczęciem semestru, którego wniosek dotyczy. Pismo można złożyć osobiście w dziekanacie lub przesłać pocztą. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o powtarzanie semestru, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o powtarzanie semestru – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-powtarzanie-semestru-wzor
Podanie o powtarzanie semestru - wzór
17