Podanie o powtarzanie roku – wzór

17 

Podanie o powtarzanie roku może złożyć osoba, która nie zaliczyła wszystkich przedmiotów z programu studiów na dany rok, gdy łączna liczba punktów ECTS przypisanych do tych przedmiotów przekracza 20. Poza tym niezależnie od liczby punktów, podanie o powtarzanie roku musi złożyć ten student, który nie zaliczył ostatniego roku studiów pierwszego lub drugiego stopnia. Co ważne, cały rok studiów można powtarzać tylko raz w całym etapie kształcenia na uczelni.

Pismo z prośbą o powtarzanie roku należy kierować do dziekana swojego wydziału. Wniosek można przygotować w oparciu o nasz gotowy do wypełnienia wzór podania o powtarzanie roku. Korespondencja z dziekanem musi przyjmować bowiem formę oficjalnego pisma. 

Aby podanie o powtarzanie roku zostało rozpatrzone pozytywnie, warto zadbać o jego staranne uzasadnienie. W swoim piśmie student może powołać się między innymi na zły stan zdrowia czy brak czasu na naukę, spowodowany koniecznością podjęcia pracy zarobkowej. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o powtarzanie roku, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o powtarzanie roku – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-powtarzanie-roku-wzor
Podanie o powtarzanie roku - wzór
17