Opinia o uczniu do sądu na prośbę rodzica – przykład

(1 opinia klienta)

17 

Opinię o uczniu do sądu na prośbę rodzica przygotowuje najczęściej wychowawca dziecka na polecenie dyrektora. Celem jej wystawienia jest natomiast pozytywne rozstrzygnięcie różnego rodzaju spraw rodzinnych, na przykład spraw dotyczących władzy rodzicielskiej czy realizacji kontaktów z dzieckiem. Zdarza się również, że sąd rodzinny prowadzi sprawę w stosunku do samego dziecka, które dopuściło się czynu zabronionego. W każdym przypadku opinia o uczniu do sądu na prośbę rodzica ma istotną rolę dowodową. 

Należy pamiętać, że opinia o uczniu do sądu na prośbę rodzica powinna zawierać szereg niezbędnych elementów formalnych i odnosić się do konkretnych kwestii, takich jak osiągane przez dziecko wyniki w nauce, frekwencja na zajęciach, kontakt rodziców ze szkołą oraz ich postawa wobec trudności ucznia. W opinii ujmuje się także charakterystyczne zachowania dziecka, zwłaszcza te problematyczne. 

Pismo warto przygotować w oparciu o nasz wzór opinii o uczniu do sądu na prośbę rodzica, ponieważ druk uwzględnia wszystkie niezbędne dane formalne wymagane w tego typu pismach.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Opinia o uczniu do sądu na prośbę rodzica – przykład

  1. Kamil Darczuk

    zakup pisma był bezproblemowy

    • Grzegorz Szwaciński

      Panie Kamilu, dziękujemy za okazane zaufanie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

opinia-o-uczniu-do-sadu-na-prosbe-rodzica-przyklad
Opinia o uczniu do sądu na prośbę rodzica - przykład
17