Zgoda na przeprowadzenie kabla przez działkę sąsiada – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Zgoda na przeprowadzenie kabla przez działkę sąsiada jest niezbędna, gdy konieczne jest przeprowadzenie instalacji, takich jak linie energetyczne czy telekomunikacyjne, przez teren nieruchomości należącej do osoby trzeciej (np. naszego sąsiada).

Tego rodzaju akceptacja powinna zostać udzielona przez właściciela działki sąsiedniej w formie pisemnego oświadczenia, w którym wyrazi on zgodę na wejście na swoją posesję oraz na wykonanie niezbędnych robót budowlanych.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody na przeprowadzenie kabla przez działkę sąsiada – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (1)

W praktyce warto dążyć do tego, aby taka zgoda była udzielona bezpłatnie oraz na czas nieokreślony, co pozwoli uniknąć problemów w przyszłości.

Dokument zawierający taką zgodę powinien być spisany w sposób jasny i zrozumiały, zawierając informacje o stronach. Warto również opisać dokładnie zakres prac, jaki będzie wykonywany na posesji sąsiada.

Wskazane jest także, aby akceptacja zawierała klauzulę dotyczącą przywrócenia stanu posesji do pierwotnego stanu po zakończeniu robót budowlanych.

1 opinia dla Zgoda na przeprowadzenie kabla przez działkę sąsiada – wzór

  1. Mariusz Czkalski

    Wzór zgody OK!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-na-przeprowadzenie-kabla-przez-dzialke-sasiada-wzor
Zgoda na przeprowadzenie kabla przez działkę sąsiada - wzór
17