Rezygnacja z telefonu stacjonarnego – wzór

17 

W dzisiejszych czasach mało kto korzysta z telefonu stacjonarnego. Aby z niego zrezygnować, należy wypowiedzieć umowę zawartą z dotychczasowym operatorem. Rezygnacja z telefonu stacjonarnego musi przyjmować formę pisemną.

W zależności od tego, kiedy zostanie złożona, może wiązać się z kosztami przedterminowego rozwiązania umowy lub nie, jeśli pismo zostanie złożone z końcem pełnego okresu rozliczeniowego (w przypadku umowy na czas nieokreślony) lub przed upływem 24. miesiąca trwania umowy (w przypadku umowy zawartej na okres 2 lat). Warto upewnić się wcześniej, że takie rozwiązanie jest opłacalne, zwłaszcza jeśli w danej firmie abonent wykupuje również internet czy abonament komórkowy.

Rezygnacja z telefonu stacjonarnego nie wymaga uzasadnienia podjętej decyzji. Kluczowe jest jedynie zawarcie w niej oświadczenia woli o rezygnacji z danej usługi, a także danych abonenta i adresu, pod którym zainstalowany jest aparat. Pismo można przygotować w oparciu o wzór rezygnacji z telefonu stacjonarnego, a następnie podpisać dokument i złożyć go osobiście w oddziale firmy lub przesłać pocztą na adres jej siedziby.

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja z telefonu stacjonarnego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rezygnacja-z-telefonu-stacjonarnego-wzor
Rezygnacja z telefonu stacjonarnego - wzór
17