Pozytywna opinia pracodawcy o pracowniku do sądu – wzór

17 

Opinię o pracowniku pracodawca przygotowuje zwykle na wniosek osoby zatrudnionej. Natomiast pracownik najczęściej wnioskuje o sporządzenie takiej opinii w celu przedstawienia jej w sądzie. Pozytywna opinia pracodawcy o pracowniku do sądu może okazać się pomocna między innymi w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, takich jak ustalenie kontaktów z dzieckiem czy przywrócenie władzy rodzicielskiej.

Pracodawca nie ma obowiązku sporządzania opinii o pracowniku do sądu na wniosek osoby zatrudnionej. Napisanie takiej opinii jest więc wyrazem jego dobrej woli. Pozytywna opinia pracodawcy o pracowniku do sądu nie będzie skupiała się na kwalifikacjach czy sukcesach zawodowych osoby zatrudnionej, ale raczej na jej postawie jako podwładnego czy współpracownika. Pracodawca powinien napisać więc, jak pracownik podchodzi do swoich obowiązków, jakie są jego relacje z innymi pracownikami oraz jak odnosi się do niego samego. 

W celu sporządzenia opinii wolnej od braków formalnych warto wykorzystać nasz wzór opinii pracodawcy o pracowniku do sądu, wypełniając druk odpowiednimi informacjami. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pozytywna opinia pracodawcy o pracowniku do sądu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pozytywna-opinia-pracodawcy-o-pracowniku-do-sadu-wzor
Pozytywna opinia pracodawcy o pracowniku do sądu - wzór
17