Podziękowanie dla pracownika za jubileusz pracy wzór

17 

Za jubileusz pracy pracodawca może podziękować pracownikowi między innymi za pomocą listu, kartki z życzeniami czy upominku rzeczowego z grawerem. Podziękowanie dla pracownika za jubileusz pracy to nie tylko wyraz wdzięczności, ale również forma motywacji dla osoby zatrudnionej. W treści takich podziękowań przełożony powinien wskazać na dotychczasowe osiągnięcia pracownika i cele, które dzięki niemu udało się osiągnąć firmie zatrudniającej. 

Podziękowania dla pracownika za jubileusz pracy mają formę krótkiego listu. Taka forma przekazu ma jednocześnie sprawić osobie zatrudnionej przyjemność i zachęcić ją do podejmowania nowych wyzwań, a także do realizacji planów samorozwoju i dalszego wzorowego świadczenia pracy w danej firmie. 

Przygotowując podziękowania dla pracownika, pracodawca powinien podejść do tego tematu bardzo osobiście. Warto w treści listu wskazać, za co ceni się danego pracownika i podkreślić, jak ważny jest jego wkład pracy w sukces firmy. Pismo powinno zawierać też życzenia – dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podziękowania dla pracownika za jubileusz pracy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podziękowanie dla pracownika za jubileusz pracy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podziekowanie-dla-pracownika-za-jubileusz-pracy-wzor
Podziękowanie dla pracownika za jubileusz pracy wzór
17