Podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną – odmowa – wzór

17 

Wiele rozmów kwalifikacyjnych kończy się brakiem odzewu ze strony rekrutera. W większości przypadków informację zwrotną po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymuje jedynie osoba przyjęta.

Natomiast kandydaci odrzuceni muszą sami zapytać o wyniki rekrutacji, choć częściej uznają ciszę za równoważną z odmową. Tymczasem poinformowanie kandydata o odmowie przyjęcia go do pracy jest niezwykle ważne nie tylko dla potencjalnego pracownika, ale również dla firmy.

Formalne podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną i odmowa przyjęcia do pracy świadczy o profesjonalizmie, o szacunku do pracowników, a tym samym buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. 

Takie podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną można przekazać kandydatowi ustnie (telefonicznie) lub na piśmie, listem bądź mailem.

Ważne, aby w podziękowaniach z odmową ująć także uzasadnienie podjętej decyzji, ponieważ jest to bardzo istotna informacja zwrotna dla kandydata. Na tej podstawie jest on w stanie podnieść swoje kwalifikacje, aby do kolejnego procesu rekrutacji przystąpić z większymi szansami na powodzenie. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podziękowania za rozmowę kwalifikacyjną z odmową, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną – odmowa – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podziekowanie-za-rozmowe-kwalifikacyjna-odmowa-wzor
Podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną - odmowa - wzór
17