Gwarancja na wykonanie elewacji – wzór

17 

Gwarancja na wykonanie elewacji jest dokumentem, który powinien być sporządzony w momencie zawarcia umowy między wykonawcą a klientem.

Czas trwania takiej rękojmi może się różnić, jednak często firmy oferują okres około 24 miesięcy od zakończenia prac. Warto zwrócić uwagę, że długość okresu zobowiązania może być zależna od rodzaju elewacji, gdyż niektóre materiały mogą posiadać inną trwałość i wymagać odmiennego traktowania.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór gwarancji na wykonanie elewacji – który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Dokument powinien zawierać informacje dotyczące usterek objętych gwarancją, aby klient miał jasność, jakie wady są chronione w ramach umowy.

W przypadku zgłoszenia reklamacji wykonawca zobowiązany jest usunąć wady w określonym terminie, co również powinno zostać uwzględnione w treści.

Bardzo ważne jest także jest także podanie danych obu stron umowy – wykonawcy i podmiotu korzystającego z gwarancji.

Zapewnienie właściwych informacji umożliwi skuteczne dochodzenie praw wynikających z rękojmi, a także ułatwi komunikację między stronami w razie zgłaszania ewentualnych usterek.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwarancja na wykonanie elewacji – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gwarancja-na-wykonanie-elewacji-wzor
Gwarancja na wykonanie elewacji - wzór
17