Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej Dyrektora Przedszkola – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej jest dokumentem wymaganym w konkursie na dyrektora przedszkola. Pismo to przypomina poniekąd CV. Musi spełniać jednak wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego pisma – przygotowaliśmy spełniający wszystkie formalne wymagania – wzór życiorysu z opisem przebiegu pracy zawodowej dyrektora przedszkola – który pobierzesz, klikając poniższy przycisk:

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • 2 obszerne przykładowe życiorysy
  • Wersję edytowalną życiorysu
  • Łącznie 8 stron dokumentu
  • Dodatkowo wersja w formacie PDF
Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Jakie informacje musi zawierać życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej dyrektora przedszkola?

Życiorys wymagany w konkursie na dyrektora musi spełniać wymogi określone we wspomnianym rozporządzeniu. Z tego względu warto przygotować go w oparciu o sprawdzony wzór życiorysu z opisem przebiegu pracy zawodowej dyrektora przedszkola, który uwzględnia w szczególności:

  • opis stażu pracy pedagogicznej lub opis stażu pracy dydaktycznej,
  • opis stażu pracy, w tym stażu pracy na stanowisku kierowniczym w przypadku kandydata, który nie jest nauczycielem. 

Jak napisać życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej dyrektora przedszkola?

Pisanie życiorysu z opisem przebiegu pracy zawodowej dyrektora przedszkola warto zacząć niejako „od końca”, czyli od podsumowania zawodowego. Takie podsumowanie to kilkuzdaniowy opis najistotniejszych kwalifikacji i osiągnięć kandydata.

Można określić w nim również swój cel zawodowy, potwierdzić fakt spełniania wymogów niezbędnych dla objęcia takiego stanowiska oraz posiadanie odpowiedniego stażu pracy. W życiorysie kandydata na dyrektora przedszkola najważniejsze są informacje dotyczące doświadczenia zawodowego.

Jeśli kandydat chce nawiązać do faktu świadczenia pracy na stanowisku niezwiązanym z systemem oświaty, powinien wspomnieć jedynie o tych obowiązkach, kwalifikacjach i umiejętnościach, które są przydatne w pracy kierującego placówką.

Życiorys jest też miejscem, w którym należy opisać swoje kompetencje miękkie, czyli najważniejsze cechy charakteru, pozwalające kandydatowi dobrze wypełniać obowiązki na stanowisku dyrektora.

Osoba startująca w konkursie na dyrektora może uwzględnić w życiorysie z opisem przebiegu pracy zawodowej również opis własnych zainteresowań, pasji i hobby, pod warunkiem, że są one w jakiś sposób związane z oświatą.

1 opinia dla Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej Dyrektora Przedszkola – wzór

  1. Łucja Dziewińska

    Dziękuję i pozdrawiam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zyciorys-z-opisem-przebiegu-pracy-zawodowej-dyrektora-przedszkola-wzor
Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej Dyrektora Przedszkola - wzór
17