Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza elektrycznego – wzór

17 

Przyłączenie elektryczne w budynku zwiększa jego użyteczności, a co za tym idzie – jego wykonanie jest w zakresie zwykłego zarządu nieruchomością i nie wymaga uzyskania zgody wszystkich, ale jedynie większości współwłaścicieli.

To pozwala na sprawniejsze przeprowadzenie tego procesu, w którym współwłaściciele udzielają zgody w formie oświadczenia woli.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela – którą zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

Oświadczenie woli ze względów dowodowych powinno przybierać formę pisemną i zawierać informację o danych współwłaściciela, datę i miejsce sporządzenia, dane nieruchomości, której dotyczy przyłącze, oświadczenie o zgodzie na jego wykonanie, oraz oświadczenie o tym, że współwłaściciel zna zakres prac, jaki będzie wykonywany na danej nieruchomości.

Każde oświadczenie powinno być także własnoręcznie podpisane przez osobę, która danej zgody udziela.

Dokument ze zgodą współwłaściciela w formie pisemnej jest składany w organie, który będzie opowiadał za dokonanie przyłącza. Bez takiej zgody przyłącze nie będzie mogło zostać wykonane w danej nieruchomości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza elektrycznego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-wykonanie-przylacza-elektrycznego-wzor
Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza elektrycznego - wzór
17