Zgoda współwłaściciela na remont – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Dokonywanie prac remontowych w nieruchomości może być uzależnione od uzyskania zgody współwłaścicieli na wykonywanie tego typu prac. W zależności czy będą to prace zwykłego zarządu, zgody udziela albo większość współwłaścicieli, albo wszyscy, jeśli zakres prac przekracza zwykły zarząd.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela na remont – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Zgoda współwłaściciela na remont powinna przybrać formę pisemną, w której znajdą się dane współwłaściciela, data i miejsce sporządzenia, oświadczenie woli, w którym współwłaściciel wyraża zgodę na wykonanie remontu oraz oświadcza, że zna zakres prac, jakie będą wykonywane na danej nieruchomości.

Dokument powinien być własnoręcznie podpisany przez współwłaściciela.

Oświadczenie woli w formie pisemnej pełni rolę dowodową przy ewentualnych sporach i może służyć w momencie, gdy do wykonania prac remontowych będzie potrzebna zgoda organów państwowych.

Wtedy zgoda współwłaścicieli powinna być dołączona do dokumentów składanych w urzędzie w celu uzyskania stosownej zgody na realizację prac remontowych.

1 opinia dla Zgoda współwłaściciela na remont – wzór

  1. Marcin Sztuba

    druk bardzo dobry, wystarczy uzupełnić danymi nieruchomości i danymi współwłaściciela

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-remont-wzor
Zgoda współwłaściciela na remont - wzór
17