Zgoda współwłaściciela na budowę – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Jak napisać zgodę współwłaściciela na budowę? Wykonanie budowy na nieruchomości wymaga zgody właścicieli. Jeśli budowa będzie realizowana przez jednego z nich, współwłaściciele muszą wyrazić na nią zgodę. To dokument pełniący formę dowodową, przyjmujący charakter oświadczenia woli, które przygotowuje współwłaściciel nieruchomości.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór zgody współwłaściciela na budowę – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Oświadczenie woli przygotowywane przez współwłaściciela, w którym wyraża zgodę na budowę, powinno przybierać formę pisemną. To dokument, w którym znaleźć się muszą istotne z punktu widzenia nieruchomości informacje.

Powinna się znajdować informacja o danych współwłaściciela, dacie i miejscu sporządzenia, informacja o znajomości zakresu prac budowlanych, jakie będą wykonywane, dane nieruchomości, której dotyczy zgoda i oświadczenie woli o wyrażeniu zgody. Dokument musi zostać własnoręcznie podpisany.

Stanowi formę dowodu i powinien być dołączony do dokumentacji składanej w momencie starania się o udzielenie pozwolenia na budowę.

1 opinia dla Zgoda współwłaściciela na budowę – wzór

  1. Karolina

    polecam z czystym sumieniem

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-wspolwlasciciela-na-budowe-wzor
Zgoda współwłaściciela na budowę - wzór
17