Zgoda ojca na wyjazd dziecka za granicę z matką – wzór

17 

Zgoda ojca na wyjazd dziecka za granicę z matką znajduje zastosowanie w sytuacjach, gdy rodzice są rozwiedzeni, są w separacji lub znajdują się w innej sytuacji, która wymaga uzyskania zgody drugiego rodzica na podróż dziecka za granicę z drugim rodzicem.

W przypadku podróży zagranicznej z dzieckiem, w którym tylko jeden z rodziców uczestniczy w tej podróży, drugi rodzic (w tym przypadku ojciec dziecka) musi udzielić zgody na tę podróż. W wielu krajach zgodę taką należy udokumentować na piśmie.

Zgoda ojca na wyjazd dziecka powinna obejmować różne elementy, takie choćby jak określenie dokładnej daty wyjazdu, miejsca docelowego, okresu pobytu za granicą, informacji o towarzyszących osobach, takich jak inni członkowie rodziny, itp.

Często wymagane jest też, aby zgoda ojca na wyjazd dziecka za granicę była sporządzona w dwóch językach tj. w języku ojczystym (polskim) oraz w języku angielskim.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego pisma przygotowaliśmy dwujęzyczny wzór zgody ojca na wyjazd dziecka za granicę z matką – który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda ojca na wyjazd dziecka za granicę z matką – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zgoda-ojca-na-wyjazd-dziecka-za-granice-z-matka-wzor
Zgoda ojca na wyjazd dziecka za granicę z matką - wzór
17