Wzór wypowiedzenia umowy najmu terminala

17 

Jak napisać wypowiedzenie umowy najmu terminala? Wypowiedzenie najmu terminala polega na złożeniu oświadczenia woli strony o zakończeniu stosunku prawnego i odbywa się na zasadach określonych w umowie między przedsiębiorcą a operatorem. Warto się z nimi zapoznać, gdyż niekiedy zerwanie umowy przed upływem okresu karencji może się wiązać z karami umownymi lub innymi kosztami.

Istnieją jednak przypadki, w których przedsiębiorca ma prawo wypowiedzieć umowę przedwcześnie, nie ponosząc przykrych konsekwencji. Mowa tu o sytuacjach, gdy operator płatności bezgotówkowych: nie realizuje zapisów umowy, pobiera opłaty, o których przedsiębiorca nie wiedział w momencie podpisywania umowy lub nie udostępnia przedsiębiorcy usług, za które ten płaci.

Wypowiedzenie musi przyjąć formę pisemną. Może ono zostać dostarczone osobiście, przy czym większość operatorów wyraża zgodę na przesłanie dokumentu pocztą lub e-mailem.

Pismo takie musi zawierać: określenie daty i miejsca sporządzenia; dane klienta; dane operatora; wskazanie podstawy prawnej wypowiedzenia umowy oraz jego uzasadnienie; podanie numeru, daty i miejsca zawarcia umowy; oznaczenie terminala, który należy zwrócić oraz podpis klienta.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór wypowiedzenia umowy najmu terminala, który możesz pobrać poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór wypowiedzenia umowy najmu terminala”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-wypowiedzenia-umowy-najmu-terminala
Wzór wypowiedzenia umowy najmu terminala
17