Wzór podania o podwyżkę wynagrodzenia przed emeryturą

17 

Podwyższenie wynagrodzenia przed emeryturą ma bezpośredni wpływ na wysokość tego świadczenia po osiągnięciu wieku emerytalnego.

Podanie o podwyżkę wynagrodzenia stanowi więc bardzo dobre rozwiązanie, jednak należy pamiętać, że pracodawca wcale nie ma obowiązku przychylenia się do takiej prośby swojego pracownika. Nie ma też znaczenia fakt, że wyższe świadczenie emerytalne będzie wypłacał pracownikowi ZUS. 

Aby podanie o podwyżkę wynagrodzenia przed emeryturą zostało rozpatrzone pozytywnie, pracownik powinien postarać się wykazać w treści takiego wniosku, dlaczego na podwyżkę zasłużył.

Argumentami obiektywnie uzasadniającymi podwyższenie wynagrodzenia będą przede wszystkim zasługi pracownika – podnoszenie kwalifikacji, odnoszenie sukcesów zawodowych, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. 

Odpowiednio uzasadniony wniosek o podwyżkę wynagrodzenia przed emeryturą powinien skłonić pracodawcę do wyrażenia zgody na podwyżkę i wprowadzenia stosownych zmian do umowy o pracę. Takie zmiany pracownik i pracodawca wprowadzają do łączącej ich umowy za pomocą aneksu, czyli porozumienia zmieniającego. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podania o podwyżkę wynagrodzenia przed emeryturą, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzór podania o podwyżkę wynagrodzenia przed emeryturą”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzor-podania-o-podwyzke-wynagrodzenia-przed-emerytura
Wzór podania o podwyżkę wynagrodzenia przed emeryturą
17