Zbiorowe podanie o podwyżkę – wzór

17 

Podanie o podwyżkę może, ale nie musi zostać rozpatrzone pozytywnie. Jeśli pracownikom zależy na zwiększeniu swoich szans na powodzenie, mogą przygotować zbiorowe podanie o podwyżkę w formie petycji do pracodawcy. Taki wniosek zawsze trudniej jest przełożonemu odrzucić, a już tym bardziej zignorować.

Niemniej jednak również zbiorowe podanie o podwyżkę należy przygotować bardzo starannie. Kluczowe jest podanie w nim argumentów, które przemawiają z przyznaniem podwyżki każdemu pracownikowi, który podpisuje się pod takim wnioskiem. 

Zbiorowe podanie podwyżkę może odwoływać się do rosnących kompetencji pracowników, do ich wspólnych osiągnięć i sukcesów, jakie ich praca przyniosła całej firmie.

Podobnie jak w przypadku podania indywidualnego, pismo może odwoływać się także do faktu, że pracownicy nie otrzymali żadnej podwyżki od dłuższego czasu. Nie należy natomiast w takiej petycji stosować żadnych gróźb czy szantaży względem pracodawcy – nie wolno grozić mu zbiorowym zwolnieniem.

Aby grupowe podanie o podwyżkę dawało jeszcze większe szanse na powodzenie, pismo warto złożyć w odpowiednim terminie, czyli pod koniec okresu rozliczeniowego w firmie czy też po odniesieniu znacznego sukcesu. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór zbiorowego podania o podwyżkę, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zbiorowe podanie o podwyżkę – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zbiorowe-podanie-o-podwyzke-wzor
Zbiorowe podanie o podwyżkę - wzór
17