Wypowiedzenie umowy EUROLAN – wzór PDF DOC

17 

Jak napisać wypowiedzenie umowy EUROLAN? Umowa o świadczenie usług zawarta z dostawcą internetu może zostać wypowiedziana tylko na piśmie.

Aby skutecznie ją rozwiązać, należy przygotować oświadczenie o wypowiedzeniu umowy, zawierające dane i podpis klienta. Dokument można dostarczyć firmie listownie lub osobiście.

Jeśli umowa jest bezterminowa, jej rozwiązanie nastąpi po upływie okresu wypowiedzenia. Z kolei rozwiązanie umowy terminowej może wiązać się z obciążeniem klienta karą umowną. 

EUROLAN to firma założona w 2002 roku w Bielsko-Białej. Swoją działalność przedsiębiorstwo rozpoczęło od budowy infrastruktury sieciowej, która pozwoliła na uruchomienie szerokopasmowego dostępu do internetu.

Obecnie w ofercie firmy dostępne są też usługi telefonii cyfrowej i telewizji cyfrowej. Od 2010 marka zajmuje się także dostarczaniem internetu światłowodowego. 

Przygotowany wzór wypowiedzenia umowy EUROLAN jest dostępny w formacie DOC i PDF. Druk wystarczy wypełnić swoimi danymi i przesłać do firmy lub złożyć osobiście w jej siedzibie. 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Przygotowany przez nas wzór wypowiedzenia umowy zawiera 2 bardzo ważne klauzule: żądanie usunięcia naszych danych osobowych z bazy danych oraz prośbę o potwierdzenie usunięcia danych i wypowiedzenia umowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypowiedzenie umowy EUROLAN – wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypowiedzenie-umowy-eurolan-wzor-pdf-doc
Wypowiedzenie umowy EUROLAN - wzór PDF DOC
17