Wypisanie dziecka z przedszkola wzór

17 

Dziecko można wypisać zarówno z przedszkola prywatnego, jak i publicznego. Dotyczy to małych uczniów, którzy nie są jeszcze objęci obowiązkiem szkolnym, chyba że wypisanie dziecka z przedszkola wiąże się z przeniesieniem do innej placówki. Co ważne, wypisanie dziecka z przedszkola prywatnego jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy zawartej z placówką, a to oznacza, że może wiązać się z koniecznością zachowania okresu wypowiedzenia.

Aby wypisać dziecko z przedszkola, należy sporządzić rezygnację w formie pisemnej. Można wykorzystać w tym celu wzór wypisania dziecka z przedszkola, który jest drukiem uniwersalnym. Niezależnie od tego, czy dziecko uczęszcza do placówki publicznej, czy prywatnej, pismo należy kierować do jej dyrektora. 

Uzasadnienie rezygnacji z przedszkola nie jest niezbędne, jednak warto je sporządzić. Wypisanie dziecka z przedszkola może być podyktowane przyczynami związanymi ze sferą emocjonalną (kiedy dziecko płacze w przedszkolu), a także przyczynami praktycznymi, jak przeprowadzka czy wysokie koszty czesnego za przedszkole.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór wypisania dziecka z przedszkola, który pobierzesz poniżej:

Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wypisanie dziecka z przedszkola wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wypisanie-dziecka-z-przedszkola-wzor
Wypisanie dziecka z przedszkola wzór
17