Podanie o przeniesienie do innego przedszkola wzór

17 

Przeniesienie dziecka do innego przedszkola może być spowodowane między innymi przeprowadzką, ale też niezadowoleniem z poziomu kształcenia uczniów w danej placówce. Niezależnie od przyczyny, rodzice dziecka zawsze mają prawo złożyć podanie o przeniesienie do innego przedszkola. Wniosek tego typu składa się do dyrektora placówki docelowej. 

Wypełniając wzór podania o przeniesienie do innego przedszkola, rodzice powinni pamiętać również o rezygnacji z przedszkola, do którego dziecko aktualnie uczęszcza. Mogą poinformować o rezygnacji zarówno przed uzyskaniem zgody na przeniesienie, jak i później. 

To dyrektor przedszkola podejmuje decyzję w sprawie przyjęcia dziecka do swojej placówki. Oznacza to, że podanie o przeniesienie do innego przedszkola również rozpatrywane będzie przez dyrektora w oparciu o uzasadnienie wniosku przez rodziców. Warto pamiętać, że do pisma można dołączyć dokumenty, które będą przemawiały za przyjęciem małego ucznia do danej szkoły, na przykład orzeczenie z poradni psychologiczno-pedagogicznej. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przeniesienie do innego przedszkola, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przeniesienie do innego przedszkola wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przeniesienie-do-innego-przedszkola-wzor
Podanie o przeniesienie do innego przedszkola wzór
17