Podanie o przeniesienie do innego oddziału – wzór

17 

Przeniesienie do innego oddziału możliwe jest w sytuacji, kiedy pracodawca zarządza więcej niż jednym oddziałem większego przedsiębiorstwa.

Z reguły, podanie o przeniesienie do innego oddziału składa pracownik, który chce przenieść się do pracy bliżej miejsca zamieszkania. Niezależnie od argumentacji, decyzję w sprawie przeniesienia podejmuje pracodawca zgodnie z własną wolą, kierując się przy tym interesem firmy.

Podanie o przeniesienie do innego oddziału pracownik powinien uzasadnić obiektywnymi argumentami. Najczęściej wiążą się one z czasem, sposobem i kosztami dojazdu do pracy.

Pracownik może zatem wnioskować o przeniesienie z uwagi na konieczność dojeżdżania do pracy prywatnym samochodem, z uwagi na brak dogodnego połączenia komunikacyjnego czy też z powodu konieczności długotrwałego oczekiwania na transport z pracy i do pracy. 

Jeżeli pracodawca pozytywnie rozpatrzy podanie o przeniesienie do innego oddziału, zawrze z pracownikiem porozumienie zmieniające, czyli aneks do umowy o pracę, który zmienia warunki pracy. 

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podania o przeniesienie do innego oddziału, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przeniesienie do innego oddziału – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przeniesienie-do-innego-oddzialu-wzor
Podanie o przeniesienie do innego oddziału - wzór
17