Odwołanie do przedszkola – wzór

17 

W procesie rekrutacji do przedszkola pod uwagę brane są takie kryteria, jak odległość miejsca zamieszkania dziecka od placówki, obecność rodzeństwa uczącego się w przedszkolu, podejmowanie pracy przez rodzica czy też wielodzietność rodziny.

To między innymi na tej podstawie komisja rekrutacyjna podejmuje decyzję w sprawie zaakceptowania lub odrzucenia kandydatury dziecka. Jeśli mały uczeń nie zostanie przyjęty, rodzice mogą sporządzić odwołanie do przedszkola.

Pismo w takiej sprawie składa się do dyrektora placówki. Można przygotować je w oparciu o wzór odwołania do przedszkola, który należy wypełnić odpowiednimi informacjami i stosownym uzasadnieniem. 

Jednak zanim rodzic sporządzi odwołanie do przedszkola, musi uzyskać uzasadnienie odmowy przyjęcia kandydata od komisji rekrutacyjnej, które wydawane jest na wniosek w terminie 5 dni. W odpowiedzi na swój wniosek rodzic dowie się, ile punktów w procesie rekrutacji uzyskało jego dziecko, a ile ostatni uczeń przyjęty do placówki. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór odwołania do przedszkola, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: , ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odwołanie do przedszkola – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

odwolanie-do-przedszkola-wzor
Odwołanie do przedszkola - wzór
17