Wniosek o utratę wartości pojazdu wzór PDF DOC

17 

Odszkodowanie po kolizji czy wypadku obejmuje nie tylko pokrycie kosztów naprawy, ale również rekompensatę za utratę wartości handlowej pojazdu. Jeśli auto poważnie ucierpiało w zdarzeniu drogowym, będzie miało niższą wartość handlową nawet po naprawie. Jednak ubezpieczyciele z reguły nie biorą tego pod uwagę, dopóki poszkodowany sam nie złoży wniosku o utratę wartości pojazdu. 

Pismo tego typu warto przygotować w oparciu o gotowy wzór wniosku o utratę wartości pojazdu, który uwzględnia między innymi dane poszkodowanego i dane ubezpieczyciela, numer szkody i numer polisy OC sprawcy, a także podstawowe informacje o uszkodzonym pojeździe i numer konta bankowego do przelewu odszkodowania. 

Warto wiedzieć, że z możliwości złożenia wniosku o utratę wartości pojazdu skorzystać może właściciel auta, które zostało uszkodzone w obrębie elementów nośnych. Niewielkie uszkodzenia nie będą stanowiły podstawy do uznania utraty wartości handlowej pojazdu. Poza tym auto powinno być też utrzymywane w dobrym stanie technicznym.

Gotowy wzór wniosku o utratę wartości pojazdu pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o utratę wartości pojazdu wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-utrate-wartosci-pojazdu-wzor-pdf-doc
Wniosek o utratę wartości pojazdu wzór PDF DOC
17