Wniosek o odroczenie poboru gazu – wzór

17 

Wniosek o przesunięcie terminu rozpoczęcia korzystania z gazu zazwyczaj dotyczy inwestorów, którzy podczas procesu aplikowania, nie uwzględnili potencjalnych opóźnień związanych z finalizacją robót w nowo wybudowanym obiekcie.

Gdy prace wykończeniowe nie zostaną zakończone zgodnie z harmonogramem, przyszli użytkownicy nie mogą wprowadzić się do mieszkania, co z kolei uniemożliwia im korzystanie z gazu. Aby złożyć podanie o przesunięcie terminu, trzeba przygotować pisemne zawiadomienie.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o odroczenie poboru gazu – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Należy mieć na uwadze, że inwestor nie otrzymuje gwarancji, że wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie. Jednak, jeśli podanie zawiera właściwe uzasadnienie, operator sieci powinien wziąć pod uwagę prośbę klienta i określić nową datę rozpoczęcia poboru.

Niezbędnym elementem wniosku są dane odbiorcy, adres posesji połączonej z siecią oraz szczegóły dotyczące umowy warunków przyłączenia.

Dodatkowo warto przygotować przekonujące argumenty, które podkreślą konieczność przesunięcia terminu poboru gazu, aby zwiększyć szanse na pozytywną odpowiedź na podanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o odroczenie poboru gazu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-odroczenie-poboru-gazu-wzor
Wniosek o odroczenie poboru gazu - wzór
17