Umowa najmu pokoju w domu jednorodzinnym

17 

Jak napisać umowę najmu pokoju w domu jednorodzinnym? Umowa najmu pokoju nie odbiega od tej, którą zawiera się w przypadku udostępniania lokatorowi całego mieszkania. W obu przypadkach dokument powinien przyjąć formę pisemną i zawierać postanowienia służące ochronie praw zarówno najemcy, jak i wynajmującego.

W umowie najmu pokoju w domu jednorodzinnym należy zawrzeć takie składowe jak: miejsce i data zawarcia; dane identyfikacyjne stron umowy; określenie przedmiotu najmu (pokoju) – adres, opis, metraż, stan techniczny, wyposażenie itp.; wysokość czynszu i metoda rozliczenia pozostałych opłat, a także sposób oraz termin zapłaty wszystkich należności; czas trwania umowy; warunki wypowiedzenia umowy; ewentualne dodatkowe zapisy dotyczące obowiązków i praw stron. Dokument musi zostać podpisany zarówno przez wynajmującego, jak i najemcę.

Chcąc ułatwić Ci przygotowanie omawianego pisma, sporządziliśmy gotowy do wypełnienia wzór umowy najmu pokoju w domu jednorodzinnym, który możesz pobrać poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa najmu pokoju w domu jednorodzinnym”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-najmu-pokoju-w-domu-jednorodzinnym-wzor-pdf-i-doc
Umowa najmu pokoju w domu jednorodzinnym
17